HURÁ....ŠKOLKA VOLÁ

Milí rodiče,

srdečně Vás vítáme v naší mateřské škole a děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili svěřením Vašeho dítěte do naší péče. Jsme rádi, že se stáváte součástí naší školky a těšíme se na společné zážitky v nadcházejícím školním roce. Nástup do školky je velkým krokem pro každé dítě i jeho rodiče. Chceme Vás ujistit, že naším hlavním cílem je vytvořit bezpečné, přátelské a podnětné prostředí, kde se Vaše dítě bude cítit dobře a kde bude moci rozvíjet své schopnosti a dovednosti.

Pár důležitých informací k nástupu:

První den ve školce - začátek školního roku začíná 2. září. Prosíme, abyste své dítě přivedli od 6:00 do 8:15 hod. tzv. scházecí třída (HVĚZDIČKY) je pro všechny děti, které přijdou do školky od 6:00 do 7:00 hod. Ostatní třídy jsou otevřené od 7:00 hod.

Adaptace - Každé dítě reaguje na nové prostředí jinak. Rádi bychom s Vámi individuálně probrali postup adaptace, abychom společně zajistili co nejhladší přechod.

Co s sebou - Prosíme, abyste svému dítěti přinesli: přezůvky do třídy - pevná pata a špička, keramický hrníček s ouškem na denní pitný režim, oblečení do třídy (žádáme Vás, aby jste všechny věci podepsali), oblečení na zahradu, boty na zahradu, pyžamo, náhradní oblečení, oblíbeného mazlíčka - plyšáka. Prosíme nedávejte dětem jiné hračky.

Dokumenty - Doneste hned první den vyplněné veškeré dokumenty, které jste obdrželi na informační schůzce  -Diagnostický list, případně další dokumenty, které jste dostali.

Kontakt - Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a Vaše děti.

Těšíme se na spolupráci a na to, jak společně vytvoříme krásné vzpomínky na "školková" léta Vašeho dítěte.

Mgr. Lenka Šturmanová

Zástupkyně ředitele pro MŠ Kosmonautů